По-русски

Ventrex

припливно-витяжні установки, вентилятори,
теплові завіси, центральні кондиціонери
Відділ продажу: +38 (098) 817-57-56
e-mail:   sales@ventrex.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Особливості роботи агрегатів Ventrex RISV 260 - RISV 1500


Управління і принцип дії автоматики

Швидкість і температура регулюються з пульта дистанційного управління вентиляційного агрегату. Електричний нагрівач має захист від перегріву. У випадку спрацьовування захисту необхідно знайти і усунути причину спрацьовування, після чого відновити початковий стан натисканням кнопки RESET.


Принцип дії захисту теплообмінника від замерзання

Захист теплообмінника від замерзання має два рівні. Перший рівень включається, коли температура теплообмінника, якщо повітря в приміщенні сухе, падає нижче +1°С. У цьому випадку включається електричний підігрівник, що нагріває припливне повітря для досягнення нормальної температури теплообмінника. Якщо після закінчення заданого часу температура не підвищується, включається другий етап захисту від замерзання - швидкість обертання вентилятора знижується і підтримується до тих пір, поки витяжне повітря не підніме температуру теплообмінника. Якщо повітря в приміщенні вологе, захист від замерзання включається, коли температура теплообмінника падає нижче +3°С.


Робота в літній час

Коли зовнішнє повітря досить тепле, необхідності в рекуперації тепла немає. У цьому випадку рекомендується замінити теплообмінник річною касетою, яка поставляється окремо, або відкрити байпасний клапан (модель RISV1500).


Аварійна сигналізація

Автоматика управління рекуператором дозволяє вводити зовнішній аварійний сигнал (NC контакти), наприклад, відатчик забруднення фільтрів або пожежної сигналізації.


Обслуговування вентиляційного агрегату

Перед тим, як відкривати дверцята агрегату, необхідно відключити його від електромережі і почекати близько 2 хвилин до повної зупинки вентиляторів.

Для забезпечення якісного клімату в приміщеннях необхідне очищення теплообмінника і фільтрів у міру їх забруднення. Брудні фільтри збільшують опір повітря, зменшуючи тим самим витрату повітря в приміщенні. Крім того, збільшується кількість бактерій в повітряному фільтрі. Фільтруючі матеріали потрібно чистити 1-2 рази на рік. Використовувати спочатку суху чистку пилососом, потім промити теплою водою з милом. Фільтр слід міняти щороку.

Теплообмінник слід очищати раз на рік. Слід обережно витягти касету, занурити її в ємність з теплою водою з милом (не застосовувати соду) і промити. Потім прополоскати гарячою водою і дати висохнути.

Крильчатку вентиляторів необхідно перевіряти і очищати раз на рік. Для чищення варто використовувати щітку або пилосос. УВАГА! Забороняється промивати крильчатку водою.

Порядок розбирання та складання вентиляторів Ventrex:

1) Відключіть живлення.

2) Вийміть теплообмінник.

3) Зніміть обігрівач від замерзання теплообмінника.

4) Відкрутіть гвинти і витягніть утримувачі з вентиляторами.

5) Відкрутіть болти кріплення головки вентилятора і зніміть крильчатку.

6) Почистіть крильчатку і зберіть все в зворотній послідовності.

7) Підключіть живлення.


© 2024 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)