По-русски

Ventrex

припливно-витяжні установки, вентилятори,
теплові завіси, центральні кондиціонери
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-70
e-mail:   sales@ventrex.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Центральні кондиціонери Ventrex RKC і
компактні припливні установки Ventrex RКМ


Каталог-2010 і технічні характеристики Ventrex RKC і Ventrex RКМ (1467,5 КБ)


Що таке центральні кондиціонери?


Центральний кондиціонер є неавтономним, тобто для роботи йому необхідне зовнішнє джерело холоду або вода від чилера, фреон від зовнішнього компресорно-конденсаторного блоку, гаряча вода від системи центрального опалення або бойлера.

Центральний кондиціонер може одночасно виконувати декілька функцій - кондиціонера, системи вентиляції, очищувача і зволожувача повітря. Оброблене з його допомогою повітря за системою повітропроводів розподіляється по приміщеннях.

Центральні кондиціонери призначені для обслуговування декількох приміщень або одного великого приміщення, рівного за площею театрального залу, закритому стадіону, виробничому цеху і т.д. При цьому можуть бути встановлені не один, а декілька кондиціонерів даного типу.

Центральні кондиціонери включають в себе уніфіковані типові секції, інакше кажучи, тривимірні модулі, призначені для регулювання, змішування, нагрівання, охолодження, очищення, осушення, зволоження та переміщення повітря.

Говорячи про недоліки і переваги, варто відзначити, що головна перевага центральних кондиціонерів - це можливість ефективного підтримання заданої температури, вологості і рухливості повітря в приміщеннях великого об'єму. Основний недолік - складність монтажних робіт і прокладання комунікацій.


Центральні кондиціонери Ventrex RKC


Центральні кондиціонери Ventrex RKC
 • Центральні кондиціонери VENTREX серії RKC призначені для використання в системах вентиляції та кондиціонування повітря приміщень різного призначення.

 • Варіанти виконання - загальнопромислове, зовнішнє, північне, гігієнічне.

 • Модельний ряд - 16 типорозмірів з продуктивністю від 1 000 до 100 000 м3/год

 • Корпус центральних кондиціонерів VENTREX серії RKC виконаний за технологією AROSIO і складається з алюмінієвого профілю і двошарових панелей товщиною 25, 50 або 70 мм. Листи панелей - оцинковані, пофарбовані або з нержавіючої сталі. Ізоляційний матеріал - мінеральна вата.

 • Вентилятори NICOTRA з лопатками, заломленими вперед або назад з ремінним приводом і вентилятори ZIEHL-ABEGG з вільно розташованим робочим колесом.

 • Електродвигуни ВЕМЗ або, опціонально, SIEMENS.

 • Пластинчасті рекуператори KLINGENBURG, роторні рекуператори AMALVA.

 • Профіль і фурнітура AROSIO.

 • Зручність сервісного обслуговування центральних кондиціонерів VENTREX серії RKC забезпечується за рахунок легкознімних інспекційних дверей і установки компонентів на напрямних рейках.


Компактні приточні установки Ventrex RKM


Компактні приточні установки Ventrex RKM
 • Компактні приточні установки VENTREX серії RKM призначені для використання в системах вентиляції повітря приміщень різного призначення.

 • Модельний ряд - 8 типорозмірів з продуктивністю від 100 до 6 500 м3/год

 • Корпус компактних припливних установок VENTREX серії RKM складається з алюмінієвого каркаса, нейлонових кутових елементів і 25 мм панелей. Листи панелей - оцинковані, пофарбовані або з нержавіючої сталі.

 • Кожна компактна установка VENTREX включає касетний фільтр грубого очищення, водяний теплообмінник, вентиляторно-моторний блок, гнучкі вставки і клапан. Опціонально можлива установка секцій водяного або фреонового охолоджувача, секцій змішання, а також фільтрів тонкого очищення (до EU9).

 • Всі типорозміри виготовляються як в підлоговому, так і підвісному виконанні.


© 2021 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)